Elden Teslim

Sipariş ettiğiniz ürünleri elden teslim almak istiyorsanız lütfen önce bizimle iletişime geçiniz. Elden teslim seçeneği seçildiğinde ürününüzü İstanbul içinden teslim almanız gerektiğini unutmayınız. Çeşitli RC yarış ve etkinliklerinde de ürünlerinizi bizden teslim alabilirsiniz. Bu tür durumlarda lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kargo ve Teslimat

Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atmayın. Normal şartlarda , İstanbul içi teslimatlar kargoya verildikten sonra 1-2 iş günü içinde ; İstanbul dışı teslimatlar ise 2-3 iş günü içinde teslim edilir. Bu süreler kargo firmasının taahhüt ettiği teslim sürelerine göre değişiklik gösterebilir.

Eğer kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir hasar var ise kargo formunu imzalamadan görevlinin yanında paketi açıp siparişinizi kontrol edin. Siparişiniz hasarlı geldiyse kargo görevlisinden hasar tutanağı tutmasını talep ediniz.

Ürünlerim ne zaman kargoya verilir ?

Siparişiniz 3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Olası gecikmelerde e-posta yolu ile iletişim kurabiliriz.

Eğer sipariş ettiğiniz ürün 3 boyutlu baskı ya da özel sipariş bir ürün ise gönderim süresinde değişiklik olabilir. Sipariş etmeden önce gönderim süresini sormayı unutmayınız.